Pinterest w biznesie online, blogowaniu i marketingu internetowym

by Joanna

Pokażę Ci, jak założyć i prowadzić konto na Pinterest. Skutecznie!

Odpowiednio prowadzone konto na Pinterest generuje ruch na Twoją stronę, ułatwia pozyskiwanie kontaktów do potencjalnych klientów, upraszcza ścieżkę zakupową, ułatwia konwersję i w rezultacie zwiększa sprzedaż.

Jeśli prowadzisz biznes online (sklep internetowy, blog, kursy itp.) umów się na bezpłatną, 15 min. rozmowę o Pinterest.

kontakt: info @ pinmarketing.pl

► Chcesz bezpłatnie sprawdzić, jak wykorzystać Pinterest w Twoim biznesie?

► Dowiedzieć się co zrobić, żeby Pinterest jak najszybciej zauważył Twoje nowe konto?

► Oraz jak pozyskać nowych klientów dzięki Pinterest?

Już teraz skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Odpowiem na Twoje pytania i porozmawiamy o tym:

► Jak działa Pinterest?

► Czy sprawdzi się w Twojej niszy/branży?

► Co jest potrzebne, żeby działać na tym portalu z korzyścią dla biznesu, bloga lub sklepu online?

► Dlaczego warto zainteresować się Pinterest właśnie teraz?

► W jaki sposób mogę Ci pomóc, jeśli zdecydujesz się na założenie i prowadzenie konta?

O mnie

Mam na imię Joanna i uwielbiam Pinterest. Prywatnie – za estetykę, piękne inspiracje i genialną w swojej prostocie funkcjonalność. Zawodowo – za wizualną wyszukiwarkę, możliwość linkowania do własnych treści, logiczne zasady działania i przede wszystkim skuteczność.

Pinterest odkryłam trochę przez przypadek, a trochę przez Facebooka i Google. Więcej o tym dlaczego od innych serwisów społecznościowych wolę właśnie Pinterest możesz dowiedzieć się z prezentacji, która jest dostępna tutaj.

Na co dzień pracuję dla osób, które prowadzą biznes lub rozwijają swoją markę w Internecie. Pokazuję, jak zakładać i prowadzić konta firmowe na Pinterest, które – mimo swojej nazwy – wcale nie są przeznaczone tylko dla firm.

Po ukończeniu studiów (filologia angielska) wykonywałam tłumaczenia i pisałam teksty na strony internetowe. Później kilka lat zajmowałam się obsługą klienta w firmie, której marketing internetowy pozwolił w bardzo krótkim czasie rozwinąć sprzedaż na zagraniczne rynki. Brałam udział w wielu ciekawych projektach. Dzięki takiemu doświadczeniu mogę dzisiaj współpracować z przedsiębiorcami z różnych branż.

Jeśli chcesz skutecznie działać na Pinterest i potrzebujesz konkretnych oraz sprawdzonych wskazówek, które można zastosować od razu, chętnie Ci w tym pomogę. Pokażę, jak założyć konto i jak je poprawnie zoptymalizować. W przystępny sposób opowiem o najważniejszych zasadach, bo to właśnie ich znajomość pozwoli Ci szybko zobaczyć pierwsze efekty.

Dzięki współpracy ze mną nie tylko zaoszczędzisz mnóstwo czasu, ale też unikniesz błędów, które obniżają pozycję treści w wyszukiwarce Pinterest. Będziesz wiedzieć dokładnie, co i jak zrobić, żeby konto na Pinterest stało się źródłem wartościowego ruchu na Twoją stronę.

Rekomendacje

Bardzo dziękuję za pomoc w zrozumieniu podstaw działania Pinteresta, dzięki Twoim radom mogłam wreszcie ruszyć do działania! Mimo tego, że nasze spotkanie trwało raptem godzinę, dowiedziałam się mnóstwo szalenie istotnych rzeczy. Nareszcie wiem, jak poprawnie zbudować profil biznesowy, jak dobrać odpowiednie słowa kluczowe, jak często pinować, żeby nie przesadzić, a także jak tworzyć ciekawe piny.

Dzięki temu moje działania na Pintereście przestały być chaotyczne i zupełnie przypadkowe, co przekłada się na zauważalne efekty. Wszystkim wątpiącym w swoje pinterestowe umiejętności, a także tym na początku swojej przygody z tą platformą, polecam współpracę z Asią, gwarantuję, że nie będziecie żałować!

Anna Świątecka The Digital Trail

Praca z Asią jest nieziemsko przyjemna! Dlaczego? Przede wszystkim rozumie potrzeby klienta i w sekundę znajduje odpowiednie rozwiązania. Wychodzi z inicjatywą i proponuje skuteczne metody. Praca jest wykonywana bardzo terminowo, często nawet przed umówionym terminem. Asia ma bardzo profesjonalne podejście do pracy i klienta. Jeśli chodzi o efekty? Świetne! Mój Pinterest w końcu zaczął działać. Serdecznie polecam współpracę z Asią.

Joanna Kryger CreativeVibes

Pani Joanna Szalbót już na etapie rekrutacji wyróżniła się na tle swojej konkurencji inicjatywą i profesjonalnym podejściem do klienta. W ramach zdalnej współpracy Pani Joanna realizowała dla mnie: badania rynku, redakcje i korekty tekstów reklamowych i merytorycznych, w tym wydanej z jej pomocą książki. Pani Joanna jest kompetentna i skrupulatna, ponadto łączy w sobie w idealnych proporcjach umiejętność dokładnego realizowania zleconych zadań z własną inicjatywą i pomysłami. Z punktu widzenia zleceniodawcy mogę Panią Joannę tylko polecić.

Tadeusz Smuś Fit Coach

Bardzo polecam współpracę z Asią. Miałam okazję delegować jej zadania w ramach mojej działalności. Asię cechuje profesjonalizm, wsłuchanie się w potrzeby Klienta i terminowość. Taki współpracownik to skarb! 🙂

Joanna Sidelnikow-Brzozowska Wirtualne Wsparcie